2019-03-05

Jubileusz 70 - lecia powstania Szkoły

Z wielką radością przedstawiamy Państwu plan obchodów Jubileuszu 70 - lecia Państwowej Szkoły Muzycznej I st. nr 1 im. Oskara Kolberga w Warszawie.

W ramach obchodów, których centralna część przypada na 5 i 6 kwietnia 2019 roku, zaplanowaliśmy serię wydarzeń i spotkań. Mamy nadzieję, że każdy z Państwa znajdze najlepszy dla siebie sposób uczczenia rocznicy Naszej Szkoły.

Koncert Galowy
Wystąpią uczniowie, nauczyciele, absolwenci oraz Royal String Quartet - przyjaciele Szkoły,
Piątek, 5 kwietnia 2019, godz. 18.00,
Studio Koncertowe Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego,
ul. Jacka Kaczmarskiego 59.
Bilety na koncert będą dostępne w Sekretariacie od 1 kwietnia br. Ze względu na przepisy bezpieczeństwa ilość miejsc jest ograniczona.

Msza św. w intencji Szkoły
Katedra Polowa Wojska Polskiego NMP Królowej Polski, ul. Długa 13/15,
Sobota, 6 kwietnia 2019, godz. 10.00.
Bezpośrednio po Mszy św. zapraszamy na koncert organowy w wykonaniu Przemysława Kapituły - absolwenta Naszej Szkoły.

Spotkanie absolwenów, nauczycieli, uczniów, rodziców i pracowników
Koncert towarzyszący w wykonaniu uczniów i absolwenów,
Państwowa Szkoła Muzyczna I st. nr 1 im. Oskara Kolberga w Warszawie, ul. Świętojerska 24,
Sobota, 6 kwietnia 2019, godz. 12.00.

Z przyczyn organizacyjnych, prosimy wszystkich zainteresowanych wzięciem udziału w spotkaniu 6 kwietnia w siedzibie Szkoły o potwierdzenie swojej obecności u swoich nauczycieli, w Sekretariacie lub wysyłając wiadomość na adres mailowy /jubileusz@kolberg.edu.pl/. Na informacje w tej sprawie czekamy do 29 marca br.